Overzicht van alle spelers:

Wed 25 Oct
Training
Wed 01 Nov
Training
Wed 08 Nov
Training
Fri 10 Nov
BBC Scheppers - Makeba (20u30)
Wed 15 Nov
Training
Fri 17 Nov
BBC Scheppers - Ouw Belgen (20u30)
Wed 22 Nov
Training
Fri 24 Nov
BBC Scheppers - Schalkse Dunkers (20u30)
Wed 29 Nov
Training
Fri 01 Dec
Beker: De woodstock - BBC Scheppers (19u30)
Andries
Bart B.
Bart I.
Erik
Hans
Jan
Jehan
Maarten
Niels
Wim
Wouter P.
Wouter S.
Totaal:5234242430